Cubs 1 en 2

De Cubs (U14) zijn spelers die geboren zijn in 2007 en 2008. Deze 12- en 13-jarigen zijn de jongste categorie rugbyers, die op een heel veld wedstrijden in een volwaardige competitie spelen.

Trainingen

De wedstrijden worden op zaterdag gespeeld, en starten meestal om 11:00 uur.

Trainingsschema

Maandag | 18:30 – 20:00

Donderdag | 18:30 – 20:00

STAF

RESULTATEN & LEADERBOARD

Cubs 1

PositieTeamWinstVerliesGelijkPunten+/-
1RRC CU 1442008404
2URC CU 16411061549
3EZRC Oemoemenoe CU 17411065816
4RC Delft CU 1551105487
5HRC CU 2491105481
6RFC Gouda CU 122020099-77

 

Cubs 2

PositieTeamWinstVerliesGelijkPunten+/-
1RFC Haarlem CU 25120091932
2RFC Stichtsche CU 18311053449
3HRC CU 32910041910
4RC Eemland CU 219010122-3
5URC CU 25020093-88

 

De uitslagen per wedstrijd en toekomstige wedstrijden vind je op de website van Rugby Nederland.

Komende evenementen en wedstrijden

december

03dec11:00Cubs: Oemoemenoe 1 – URC 1KO: 11:00

03dec12:00Cubs: Eemland 2 – URC 2KO: 12:00